Služby

Náborová videa

Náborová videa

Náborová videa jsou prvním krokem k získání oddaného zaměstnance, který bude vaší chodící reklamou. Jak? Seznamte uchazeče o práci ve vaší společnosti s tím, co mu nabízíte Vy! Co získá, když bude pracovat právě pro Vás? Ukažte mu benefity, pracovní prostředí i práci, kterou bude vykonávat.

Letecké záběry z dronu

Letecké záběry z dronu

Rádi byste vložili do vašeho videa letecké záběry? Naše zařízení se pohybuje v rozmezí 0 až 300 metrů, ze kterých dokáže snímat foto i obraz ve 4K. Z natočeného materiálu vám sestříháme poutavé video, vytvoříme interaktivní mapu nebo předáme kompletní materiál pro vaše další zpracování.

Promo videa

Promo videa

Chyťte je za srdce. Videomarketing musí být plný emocí! Proč? Prodáváte přeci kus sebe, svého času a hlavně svoji práci. Každá společnost, každá firma má svůj příběh, neváhejte ho sdělit. Základem jsou tak jako u všeho: kvalitní obsah, krásné záběry a hudba, doplňující grafika i komentáře.

Vývoj aplikací

Vývoj aplikací

Vyvíjíme mobilní, webové i interní firemní aplikace. Specializujeme se na vývoj augmented (rozšířené) reality, která vám pomůže v rámci pracovního procesu a šetření nákladů, pro reklamní účely i školení zaměstnanců.

Školící, instruktážní a výuková videa

Školící, instruktážní a výuková videa

Všichni zaměstnanci musí být, dle platné legislativy proškoleni na různé úrovni. Zefektivněte čas školení pomocí videa. Tento proces lze díky videu zvládnout ve zlomku času, navíc se k videu mohou zaměstnanci průběžně vracet a lépe tak porozumět dané problematice.

Produktová videa

Produktová videa

Prodáváte produkt nebo službu? Dejte o sobě vědět, vysvětlete, k čemu slouží, jak jej nejlépe využít v praxi. Byli jste na veletrhu a všichni okolo vás měli spoustu obrazovek, na kterých prezentovali stroj při práci a vy ne? Nenechávejte konkurenci větší prostor, než sami chcete.