Služby

360˚reklamní a promo videa


Chyťte je za srdce. Videomarketing musí být plný emocí! Proč? Prodáváte přeci kus sebe, svého času a hlavně svoji práci. Každá společnost, každá firma má svůj příběh, neváhejte ho sdělit. Základem jsou tak jako u všeho: kvalitní obsah, krásné záběry a hudba, doplňující grafika i komentáře.

 

Interaktivní mapy


Spojte virtuální prohlídku s důležitými informacemi i 360˚ videem. Interaktivní mapa ukáže veškerý prostor okolo vás a díky vloženým grafickým prvkům můžete sdělit spoustu informací. Tuto mapu lze osvěžit vložením videa z konané akce nebo z výroby.

 

Virtuální foto, video a letecké prohlídky


Virtuální prohlídka je složena z mnoha fotografií, které zachycují celý prostor kolem dokola. Můžete se tak pomocí myši rozhlédnout kolem sebe, otáčet se, přibližovat i oddalovat a uvidíte úplně vše. Ještě tu svoji nemáte? Rádi vám s ní pomůžeme, a to formou 360˚ videa nebo panoramatické fotografie, chcete-li zachytit venkovní prostory, můžete samozřejmě počítat i s leteckými záběry.

Letecké záběry z dronu


Rádi byste vložili do vašeho videa letecké záběry? Naše zařízení se pohybuje v rozmezí 0 až 300 metrů, ze kterých dokáže snímat foto i obraz ve 4K. Z natočeného materiálu vám sestříháme poutavé video, vytvoříme interaktivní mapu nebo předáme kompletní materiál pro vaše další zpracování.

 

Vývoj aplikací


Vyvíjíme mobilní, webové i interní firemní aplikace. Specializujeme se na vývoj augmented (rozšířené) reality, která vám pomůže v rámci pracovního procesu a šetření nákladů, pro reklamní účely i školení zaměstnanců.

 

Školící, instruktážní a výuková videa


Všichni zaměstnanci musí být, dle platné legislativy proškoleni na různé úrovni. Zefektivněte čas školení pomocí videa. Tento proces lze díky videu zvládnout ve zlomku času, navíc se k němu mohou zaměstnanci průběžně vracet a lépe tak porozumět dané problematice.

Náborová videa


Náborová videa jsou prvním krokem k získání oddaného zaměstnance, který bude vaší chodící reklamou. Jak? Seznamte uchazeče o práci ve vaší společnosti s tím, co mu nabízíte Vy! Co získá, když bude pracovat právě pro Vás? Ukažte mu benefity, pracovní prostředí i práci, kterou bude vykonávat.

Produktová videa


Prodáváte produkt nebo službu? Dejte o sobě vědět, vysvětlete, k čemu slouží, jak jej nejlépe využít v praxi. Byli jste na veletrhu a všichni okolo vás měli spoustu obrazovek, na kterých prezentovali stroj při práci a vy ne? Nenechávejte konkurenci větší prostor, než sami chcete.


Reportáže

 

Pořádáte konferenci, firemní teambuilding, sportovní či kulturní událost a rádi byste zaznamenali její průběh? Natočíme a sestříháme celou akci s dodáním do 24 hodin!